Zombie Escape Prestajem da igram na MILF Community :)
Ime servera: ZE
Vaš nick: ETMC RGA
Nick admina: Night Rider i Light'her (mozda i ostali, ko zna,nisam imao prilike da upoznam i ostale :Smile 
Demo:DEMO
Komentar: 

Vidim da je Night Rider bio vec reportovan, a jos nije bio sankcionisan

Kao sto ste i naveli na mom postu na [Zahtev za Unban]
"Admins when someone break the rules, first SLAY then KICK after that BAN, don't ban any player directly."
[b] Uopste nije tako![/b]
[b]12.4.2019. sam opet bio banovan POSLE SLAY-a, ZASTO? Procitajte:[/b]
Priznajem bio sam pogresio sto sam bio stisnuo dugme, mislio sam da nema funkciju nikakvu jer nije se nista aktiviralo nakon koriscenja dugmeta,ali sam posle video jer vremenski spustilo je vrata, u redu je. Ali posle ova dva klipana (navedena u listi gore) su otisli u spectate, i posmatrali me(?) verovatno
nakon dve runde, bio sam banovan sa razlogom "helping zm" 
Molim? Jel ste vi retardirani ili da? To sto imate admin dozvolu ne znaci da treba da iskoriscavate poziciju zbog neceg sto nisam ni uradio
bukvalno sam igrao redovno kao i svaki drugi igrac ni H od helping zm nije se desilo (imate demo)
Ja sam jos jako davno igrao na milf community serverima, jos kad je ZP bio popularan pa i pre toga. Ni jednom nisam imao problema
sa bilo kojim adminima, sa svim ljudima na serveru sam se slagao. Ali sad, ovo... Ovo nije normalno. MILF se promenio tokom godina koliko vidim
i dozvoljavate mangupima da imaju administratorsku dozvolu.
Nisam vam ja neki klinac od 7 godina koji drka na kanter svaki dan pa da ga mozete banovati u fazonu ko ga jebe druze.
Do vidjenja svima i srecno vam dalje u zivotu toliko od meneSmile
[-] The following 1 user Likes etmcrga's post:
  • InteX
c ao
[-] The following 2 users Like EvilCookie's post:
  • Maxi, Ofl!ne
[-] The following 3 users Like 3310's post:
  • Maxi, Ofl!ne, Sisic
[-] The following 2 users Like 3310's post:
  • Maxi, Sisic
Nisam bio tu ni kad si dosao jbg
Боље бити мало луд, него мало паметан.
Odrastite svega vam, mnogo se ponasate kao prokurcena deca,mada ovakvo ponasanje samo pokazuje na to kakvi ste ljudi Wink
[-] The following 1 user Likes etmcrga's post:
  • InteX
Ko si ti sine?
Ovo ide lock jer si ti vec odlucio da odes pa eto, pozdrav.
ZE je stalno pun a jedan igrac ne znaci nista.
Head admini mogu dodati sta ali ne vjerujem da se ista ima dodati..
Prosli put si isto bio kaznjen (ok prihvatam nije bilo uredu da dobijes odmah ban) ali sada kada si vec shvatio da ne trebas to raditi i da znas sta te ceka sto opet to radis? Stiskas dugmad i mislis da nemaju nikakvu funkciju? Sta ce onda ta dugmad na mapama, samo da vise?
Sto se mene tice lijepi pozdrav kada ne mozes nauciti sta treba a sta ne treba raditi.

A za ove ostale sto si komentarisao, tu se u potpunosti slazem  Kappa
TIRED AND RETIRED

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 22-07-2019, 17:15