Predlozi / Pohvale / Kritike
Information 
[Image: http://i.imgur.com/85Uu4.png]
OVDE MOZETE PISATI VAŠE PREDLOGE,POHVALE I KRITIKE VEZANE ZA SERVER
[Image: http://i.imgur.com/85Uu4.png]

• Svaki post koji nema veze sa temom biće obrisan
  • Zabranjeno je spamovati i ulaziti u raspravu
  • Na post ima pravo svako da odgovori u koliko ima konkretnu ideju vezanu za temu
[-] The following 2 users Like Duka's post:
  • Ofl!ne, tenkic2
Reply
Duka_Junior i pikaso mislim da ste stvarno stvorili dobar server ono sa 15top ce privuci igrace sve pohvale! I voleo bih da stavite ove mape: 35hp_2_night i 35hp_js_rusmap
[-] The following 1 user Likes Ofl!ne's post:
  • tenkic2
Reply
Hvala.. Jos uvek se mod sredjuje bice Smile
[-] The following 1 user Likes Duka's post:
  • Ofl!ne
Reply
Da se nadovežem...
Dao si mi ideju kad si napisao post balkan.
Ubaciti fps limiter, još davno su predlagali ali nisam stizao da ubacim, da kikuje preko 105 fps-a, jer više nije potrebno a da mi leti po mapi ne pije vodu...
Ubaciti onaj plaginčić koji kikuje na 150+ pinga, jer je ovo knife mod, ne pucačina pa da ti ne smeta kad neko na sekundu zalaguje. Ovde to zna poprilično da isfrustrira, mada i na pabu redovno kikuju igrače sa prevelikim pingom. Big Grin
[-] The following 1 user Likes Немања.'s post:
  • Ofl!ne
Reply
Ljudi kao sto rekoh,mod se sredjuje do 1.05.2019ce sve biti tip top,u svakom slucaju znace ove teme da se ensto ne bi preskocilo Smile
  • Ofl!ne
Reply
Lepo si ovo ugodio da se vidi ko je admin unban moderator ( CESTITAM DESTROYER) i head admini i lepo reko trebas do da ugodis za ping da me kika jer imam los net haha Big Grin
Reply
35hp_2_css nije na FDL.
Reply
Menja se Mapcycle bice ubaceno..
Reply
Poredjali ih ko Hitler jevreje

https://imgur.com/8Fy1g7o

Reply
Lepo bice i veca kula od maja veruj mi. Wink
Reply
od maja krecemo jako, spremite se Big Grin
Reply
Slika izdominirala Smile
Reply
Ako nije problem da mi se skine perm, skinuo bih ponovo cs samo da bih igrao na srw, ako ima igrača naravno
Reply
Ja mislio ti skroz prestao sa cs-om. Hmmmmmmm. :? Big Grin
Reply
Ja cu ti vratiti
Reply
  • Destroyer
Reply
https://imgur.com/0NlYY0Y
U pola jedan ujutru Big Grin
Bilo je i 10 al sam zab skrinsotovati.
Lepo napredujemooo Smile

Reply
Postavljao sam 2 puta za unban al ne jebe niko živu silu, da prestao sam cs, al mžd se vratim... Pogledaj tamo sve detaljno...
Reply
Postavio si 2 unban zahteva na kojima se očigledno vidi da ti je execovana +duck komanda i nakon toga si automatski, iste sekunde zbrisao sa servera. Vodili smo polemiku o tome Idol i ja davno još, čak sam ti i skinuo ban koji je on vratio jer se na DEMO-u koji mi je on poslao videla dd skripta, te sam ti nakon toga dao zabranu. Čiteri nikada nisu bili dobrodošli na knife server, ne znam zašto misliš da se situacija promenila.
Reply
HAHAHAHHA... Jeste pitaj Rimskog sta je bilo...
Reply
Nema sprdancije vise,hack si imao ban zasluzen ne znam o cemu se raspravlja vamo nista licno al haker je hakerrr.
Ako mislis da nisi imao nista postavi zahtev i gotova prica ili ako si vec postavio daj taj demo da se pogleda i utvrdi se da li imas dd.
Nema vise cimanja oko ovoga.
Zahtev za unban i kraj.

Reply
Sory na upadu na ovo naglasio je momak gore da se ne ulazi u raspravu ali
Ali ako je i imao neku skriptu pa izbrisao to sve blabla
Zašto mu se ne može pružiti druga šansa za igrom
Mnogi od nas smo imali neki chet na srw
Krenem od sebe prvog pa dalje 
Ovo šta ste spomenuli jednom čiter uvijek čiter 
Nije tačno
Po mom nekom razmišljanju ja ne vjerujem da je Željko imao neki chet al opet tu je demo 
Uglavnom da sam na mjestu heada knifa ja bi mu pružio još jednu šansu 
Smile
Elektroinstalater 

[-] The following 2 users Like SARIC Bombas's post:
  • Destroyer, tenkic2
Reply
Šariću, moraš shvatiti par stvari...
Evo ti čist primer... Ti si na jbu imao onog tigra koji je imao wh, ali si rekao da ga ne banuju jer je redovan. E sada, bio je on redovan, ali svaki bi igrač pobegao sa servera jer je igra protiv njega nerealna, on može da ti radi šta hoće. Isto tako i ovo, svaki normalan će radije igrati na OZ-u s a normalnim igračima poput njega nego na MILFu gde nema teoretske šanse da dobije ijednu rundu, što automatski ubija zabavu.
Drugo, upotrebom čita on svesno radi protiv serevera i zajednice, a takvi nam pogotovo nisu potrebni na serveru u koji ulažemo spostveno vreme, trud i novac. Treće i najosnovnije je to da ako je jednom upalio skriptu ne znači da i sledeći put neće, dok nema admina npr. A ti ta njegova obećanja okači mačku o rep. Big Grin

Dosta više spama na ovu temu, čiteri nisu dobrodošli ovde i unbana nema sve dok se ne dokaže suprotno.
Reply
Hmmm...Zanimljivo mozda da se pruzi druga sansa ne zasluzuju je svi ali sto se mene tice mozda i moze...Dao bi mu unban pa nek igra ako zeli ako se primeti da koristi hack tu su admini da reaguju naravno.I ako se ispostavi da opet bude koristio cit dobice zabranu do daljnjeg bez mogucnosti igranja opet. @Duka-Junior @pikaso mozda da mu se pruzi druga sansa vredi pokusati pa da vidimo sta ce da ispadne.Tu sam ja da ga nadgledam. Tongue
[-] The following 2 users Like Destroyer's post:
  • SARIC Bombas, tenkic2
Reply
Nisi ti tu da ga nadgledas niti ce ga iko nadgledati, to sto je igro na jbu pa ga znate i izvlacite da dobije 2 sansu evo ja ne dam drugu sansu, u cemu je fora da drcko koristi dd i sad kao unban dobije par meseci posle, ko ga jb sto nije razmisljao o posledicama kakve mogu biti kad je to skidao, tvoje nadgledanje je 3h u specu 10 min letis sa hukom i jos 10h u specu
[-] The following 1 user Likes waseem's post:
  • Smoki :)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 22-07-2019, 16:45