Hilfe
Poz,
Instalirao sam na tel "OGyoutube". To je youtube koji može istovremeno da pjeva/radi ,dok ti drkaš po fb/insta.
Eh sad se pojavio problem poslije godinu dana aktivnog rada.
Izbacuje me iz aplikacije. Obrišem ,pa ga opet instaliram, radi 2-3 sata kako kad, i opet me izbacuje. I opet i opet instaliravaj i briši.
Telefon Samsung A50, ako ko zna do čega je, šta ga non stop zatvara...Nek' se javi.
Hvala
Reply
Vanced.app

Obrisi to sranje i instaliraj ovo, radi vec 2 godine bez problema i updejtuju ga.
Reply
Nema potrebe za tim, jer svaki noviji telefon ima opciju pogotova sa youtube da deli ekran ili radi u smanjenom rezimu.
Reply
@GaBANa Nema, hoćes reći da sam ja sirotinja?! Kappa
@Adnane ne valja ti ta apk. , zaključaš tel ona se ugasi. jok
Reply
To je kod tebe onda, iako ne bi trebalo biti problema ni kod tebe jer mi jaran ima isti telefon i istu aplikaciju.
Nema objasnjenja zasto ti ne bi radio dok je ugasen telefon jer onda jedino on i radi.
Ovo gore sto si napisao moze biti do rama ali opet mozda i aplikacija sere.
[-] The following 1 user Likes 69 Pixels's post:
  • Harve
Reply
Sere aplikacija onaj microg im nesto ne radi trebas imati rootvani fon a tako gubis garanciju jer im playstore ne dozvoljava override izbacuje gresku i pri instalaciji ili ti samo ugasi aplikaciju posle nekog vremena kad ga primeti jer nije licencirano a sve ti se preko fona radi sa playstore i tim sranjima posebno na novijim sve ti vezano sa androidom

editara raspala: sveusvemu totije nelegalno jer jucub naplacuje onaj premium da ga spustis a i posebno da neko pravi istu aplikaciju ko jucub sa svim tim posebnim dodacima sto jucub naplacuje kradjadjadja zato se sve manje i manje tolerise ai kad rutujes fon lakse ti je neku virscinu nabasati na njega
yes that is actually me on the avatar with my raccoon his name is mile оф транзишн

[-] The following 1 user Likes abnormalan's post:
  • Harve
Reply
Aj ko ga jebe, reinstaliravaću ga do daljnjeg.
Eh sad imam još jedan problem.

U autu mi može očitavati mp4, dakle gledanje filmova i sl...
Ubacim cd od filma, odma piše start ili izbor scena,dakle radi.
Skinem mp4 sa yt da gledam spot i slušam muziku,neće...
Molim vas za pomoć,ko mi pomogne, nagradiću ga života mi.
Reply
https://y2mate.guru/en5/#main
probaj odjen skinuti video pa onda ubacit na cd neki sajtovi ne skidaju video bas

[Image: https://i.imgur.com/SGKhyMi.png]

imas tri tacke dole desno kad ti iskoci novi tab sa videom kad kliknes download na sajtu i tu imas preuzmi
yes that is actually me on the avatar with my raccoon his name is mile оф транзишн

[-] The following 1 user Likes abnormalan's post:
  • Harve
Reply
A zasto skidate microg? Skini sam vanced.
[-] The following 1 user Likes 69 Pixels's post:
  • Harve
Reply
Micro g ide uz ovu apk.
Hvala drug ,probaću čim dođem kući.
Jedan kolega mi je teko za Flick dvd program, jel neko upućen u njega
Reply
Ne ide. Imas da odaberes da li zelis skinuti microg. Microg ti je da se mozes ulogovati na svoj profil a to ti ne treba jer i ovako ti daje preporuke po onome sto si gledao.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 12-07-2020, 11:30